CPW

Aktualności

Thumb_empty
Święta już za pasem, a każdy z nas tonie w ferworze przedświątecznych zakupów, przygotowywań prezentów dla najbliższych czy też dań na wigilijny stół.
Thumb_szary_pomaran_czowy_szko_a_post_na_facebook
Wrzesień to miesiąc, który dla wielu naszych pasażerów związany jest z powrotem do szkoły. Wiemy, że czeka tam na nich wiele sprawdzianów, testów, kartkówek czy egzaminów. My również przygotowaliśmy wiele sprawdzianów… z podróży komunikacją miejską.
Thumb_cpw
Nie ulega wątpliwości, że elementem wyróżniającym naszą Spółkę na rynku jest autorski system informatyczny. Nieprzerwanie wprowadzamy coraz to nowe rozwiązania, które mają poprawić jakość usług, ale też umilają kontrole naszym Pasażerom. Nie zapom...
Thumb_cpw
Gapowicz, który chciał uniknąć kary, spowodował zagrożenie dla kontrolerki. Podczas próby ucieczki z autobusu został zatrzymany przez strażnika miejskiego, jadącego tą samą linią do pracy.
Thumb_sanok
Dnia 1 stycznia 2022 r. rozpoczęliśmy współpracę z Sanockim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej. Firma zajmie się zarówno kontrolą biletów w sanockich autobusach, jak również windykacją nałożonych opłat.
Thumb_mzk_leszno
Pod koniec ubiegłego roku Komunikacja miejska w Lesznie dokonała wyboru firmy, która zajmie się kontrolą biletów i windykacją należności w leszczyńskich autobusach. Z przyjemnością informujemy, że zdecydowano się na nawiązanie współpracy z naszą S...
Thumb_cpw
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę praz złożyć klientom i pasażerom moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności! - Zarząd i pracownic...
Thumb_cpw
Z wielką przyjemnością przedstawiamy nasze najnowsze rozwiązanie, jakim jest podpisywanie wezwania do zapłaty bezpośrednio na urządzeniu mobilnym – zarówno przez pasażera, jak i kontrolera biletów.
Thumb_cpw
Z problemem gapowiczów borykają się wszystkie miasta, które świadczą usługi transportu publicznego – Gorzów Wielkopolski nie jest wyjątkiem.
Thumb_mpk_tarnow
Władze Tarnowa z początkiem lipca zdecydowały się podjąć współpracę z naszą Spółką.
Thumb_mkm
Z wielką przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prowadzenia usług w nowym mieście – Mławie. Współpraca z mławskim przewoźnikiem ruszyła 1 kwietnia, a CPW powierzono zadania nie tylko z zakresu kontroli biletów, ale również windykacji należności.
Thumb_z_yczenia
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim Pasażerom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku w rodzinnej atmosferze oraz mnóstwo pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.
Thumb_big
Mimo ogromu pracy i zaangażowania wielu osób - w tym pracowników komunikacji miejskich oraz firm sprawujących kontrolę biletów - zjawisko jazdy „na gapę” nadal występuje. CPW nieustannie jednak działa i stale opracowuje nowe rozwiązania, które suk...
Thumb_dowo_d
Coraz więcej dokumentów tożsamości nie zawiera adresu zameldowania – dotyczy to dowodów osobistych wydanych po 1 marca 2015 r., jak również nowego prawa jazdy.
Thumb_cpw
We wtorek, 22 września dobiegł końca Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu – była to 19. edycja corocznej kampanii zainicjowanej przez Komisję Europejską.
Thumb_uczen
We wtorek 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny, który ze względu na pandemię z pewnością będzie różnił się od pozostałych.
Thumb_nakaz
Działając na rzecz polepszenia jakości przewozów publicznych w obsługiwanych przez nas miastach, CPW przykłada ogromną wagę do windykacji należności.
Thumb_gorzo_w_cpw
Drugi lipca 2020 r. był bardzo ważnym dniem w historii Gorzowa Wielkopolskiego. W 763. urodziny miasta władze przygotowały dla mieszkańców wiele atrakcji i niewątpliwie jednym z głównych wydarzeń był powrót tramwajów na gorzowskie tory.
Thumb_s_winoujs_cie
Z wielką przyjemnością informujemy, że 17 czerwca rozpoczęliśmy kontrole biletów w kolejnym mieście. Do grona obsługiwanych przez nas komunikacji dołączyła KA Świnoujście. Umowa z przewoźnikiem obejmuje kontrolę biletów oraz windykację należności....
Thumb_inowroclaw
W ostatnim czasie wiele kontroli biletów w Inowrocławiu zakończyło się interwencją Policji lub Straży Miejskiej.
Thumb_autobus
Od początku kwietnia nasza spółka rozpoczęła kontrolę biletów w kolejnym mieście – w Zduńskiej Woli!
Thumb_wyroki_sa_do_w_-_szalbierstwa
Zadaniem naszej spółki jest prowadzenie kontroli biletów według wymagań komunikacji miejskich. W tym obszarze możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i umiejętnością spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających przewoźników. Innym, ...
Thumb_covid_cpw
W związku z panującą pandemią koronawirusa (SARS-Cov-2) pragniemy uspokoić pasażerów, którzy korzystają z transportu publicznego i mogliby mieć obawy o swoje zdrowie.
Thumb_foto
W jaki sposób bronić dobrego imienia zakładu komunikacji miejskiej? Klucz to posiadać niezbite dowody na prawidłowość swoich działań!
Thumb_sonar_cpw
W ostatnim czasie wdrożyliśmy innowacyjne narzędzie, które z powodzeniem działa już we wszystkich obsługiwanych przez nas miastach. Tą funkcjonalnością jest Sonar CPW, który w oparciu o pozyskane z systemu informacje sugeruje, gdzie należy zwiększ...
Thumb_zkm_wa_cz
Z początkiem 2020 roku rozpoczęliśmy współpracę z Zakładem Komunikacji Miejskiej w Wałczu.
Thumb_pan_marek
W sobotę 1-go grudnia nasz rewizor z Głogowa wykazał się godną pochwały postawą.
Thumb_dscn2575__002_
W związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu MPK w Inowrocławiu zorganizowało Dni Otwarte dla przedszkolaków. Wycieczki miały się odbywać od 16 do 20 września, ale ze względu na duże zainteresowanie, akcję przedłużono o kolejne 2 dni.
Thumb_swarze_dz
Z radością informujemy o rozszerzeniu naszych działań o kolejne miasto. Umowa między Swarzędzkim Przedsiębiorstwem Komunalnym a CPW obowiązuje od 1 sierpnia tego roku, a współpraca potrwa co najmniej do końca lipca 2020 r.
Thumb_cp_windykacja
Z wielką przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy film prezentacyjny!
Thumb_progres
Nasza spółka prężnie się rozrasta, o czym najlepiej świadczy sukcesywnie zwiększająca się liczba obsługiwanych miast, w których prowadzimy kontrole biletowe. Co więcej, udaje się nam wygrywać kolejne przetargi i komunikacje miejskie decydują się n...
Thumb_mzk-5hf7
Z przyjemnością informujemy, że nasza spółka wygrała kolejny przetarg na prowadzenie kontroli biletów w autobusach Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie. Poprzednia umowa z MZK obowiązywała od 1 maja 2019 roku - tym razem współpraca została wyzna...
Thumb_zdje_cie_inowroc_aw
W czerwcu 2019 roku weszła w życie nowa umowa między MPK Inowrocław a CP Windykacja – współpraca potrwa co najmniej rok, a władze spółek zadbały o zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania.
Thumb_police-378255_960_720
Jazda „na gapę” negatywnie wpływa na jakość przewozów publicznych – zmniejszone zyski wstrzymują inwestycje i niekiedy zmuszają władze miast do podwyższania cen biletów. Gapowicze działają więc na szkodę reszty społeczeństwa – szczególnie pasażero...
Thumb_zdje_cie
1 marca 2019 roku rozpoczęła się współpraca między Miejskim Zakładem Komunikacji w Przemyślu i CP Windykacja. Tym samym przemyski przewoźnik dołączył do grona przedsiębiorstw, które zdecydowały się na kompleksowe rozwiązania kontroli pasażerów! N...
Thumb_mzk_nysa
Współpraca z Miejskim Zakładem Komunikacji w Nysie rozpoczęła się 1 maja 2019 roku. Przewoźnik zdecydował się powierzyć naszej firmie wszystkie czynności związane z kontrolą biletów oraz windykacją należności.
Thumb_foto
Jazda bez biletu może okazać się bardzo kosztowna. Kontrola biletowa na terenie Płocka jest przeprowadzana przez Firmę Callpay Windykacja sp. z o.o. od listopada 2017 i u wielu osób które otrzymały mandat minął ustawowy okres oczekiwania na polubo...
Thumb_plock
Z początkiem listopada Komunikacja Miejska – Płock, Sp. z o.o. zmieniła firmę kontrolującą bilety na obszarze swojej działalności. Z przyjemnością informujemy, że kontrolę przejęła spółka CallPay Windykacja.
Thumb_zdje_cie
Do miast korzystających z usług Callpay Windykacja dołączył niedawno Płock. Od piątku, 14 lipca 2017 roku, nasi kontrolerzy przeprowadzają tam kontrole biletowe w autobusach.Do miast korzystających z usług Callpay Windykacja dołączył niedawno Płoc...

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpw.miasta.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.