CPW | 1 września – uczniowie wracają do szkół

1 września – uczniowie wracają do szkół

Uczen
07.09.2020 10:30

We wtorek 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny, który ze względu na pandemię z pewnością będzie różnił się od pozostałych.

To duże wyzwanie nie tylko dla uczniów i nauczycieli, ale również dla przewoźników, którzy muszą być przygotowani na obsługę bardzo dużej liczby pasażerów w tych niesprzyjających okolicznościach. Zwiększono częstotliwość przejazdów, a w wielu obsługiwanych przez nas miastach wznowiono też kursy linii, które zawieszono na czas pandemii. Wszystko po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa w środkach transportu publicznego.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć o obowiązku zakrywania ust i nosa w pojazdach komunikacji miejskiej - jest to niezwykle istotne dla utrzymania bezpieczeństwa wszystkich podróżnych.

Życzymy naszym pasażerom dużo zdrowia, a uczniom udanego roku szkolnego!

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.