CPW | Interwencje służb podczas kontroli biletów w Inowrocławiu

Interwencje służb podczas kontroli biletów w Inowrocławiu

Inowroclaw
23.06.2020 09:00

W ostatnim czasie wiele kontroli biletów w Inowrocławiu zakończyło się interwencją Policji lub Straży Miejskiej.

Dzieje się tak, ponieważ pasażerowie jadący bez biletu nie posiadają przy sobie dokumentu tożsamości i kontrolerzy nie mają możliwości pozyskania danych osobowych potrzebnych do wystawienia opłaty dodatkowej.


W takiej sytuacji rewizor postępuje zgodnie z uprawnieniami (art. 33a pkt. 7. Ustawy Prawo przewozowe) i wzywa odpowiednie służby, dzięki którym możliwe jest ustalenie danych pasażera. Tak zdecydowane działanie jest konieczne by „zmotywować” gapowiczów do zaprzestania tego typu praktyk. W ten sposób pokazujemy również pełnoprawnym pasażerom, że jesteśmy konsekwentni i łamanie regulaminu nie może być tolerowane. Zwiększa się przy tym komfort korzystania z komunikacji miejskich, ponieważ więcej sprzedanych biletów oznacza więcej inwestycji po stronie przewoźnika.

Jesteśmy wdzięczni służbom za wsparcie i wspólną pracę na rzecz polepszenia jakości przewozów publicznych!

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.