CPW | Tramwaje wracają do Gorzowa!

Tramwaje wracają do Gorzowa!

Gorzo_w_cpw
10.07.2020 08:50

Drugi lipca 2020 r. był bardzo ważnym dniem w historii Gorzowa Wielkopolskiego. W 763. urodziny miasta władze przygotowały dla mieszkańców wiele atrakcji i niewątpliwie jednym z głównych wydarzeń był powrót tramwajów na gorzowskie tory.

Kursowanie tramwajów w Gorzowie wstrzymano we wrześniu 2017 roku, kiedy w mieście rozpoczęto gruntowne prace remontowe obejmujące torowisko oraz deptak. Obecna infrastruktura jest przystosowana zarówno dla pieszych, jak i dla pasażerów komunikacji miejskiej. Od ubiegłego czwartku podróżni mogą korzystać z nowoczesnych, niskopodłogowych „Twistów” - specjalnie zaprojektowanych tramwajów, zaopatrzonych m.in. w nowoczesny system informacji pasażerskiej, porty USB oraz wi-fi.

Przywrócenie komunikacji tramwajowej zostało zorganizowane przez władze miasta oraz MZK w szczególny sposób – w inauguracji wzięli udział również nasi pracownicy, co niezmiernie nas cieszy. Kontrolerzy ubrani w tematyczne koszulki sprawdzali pasażerom okolicznościowe bilety, podbijając je pieczątką „Gorzów #StądJestem”. Z przejazdów specjalnych skorzystało tego dnia aż 1000 osób i nikt nie krył zadowolenia ze wznowienia kursu linii tramwajowych. Jeszcze nigdy nasi pasażerowie nie uśmiechali się tak na hasło „Dzień dobry, bileciki do kontroli” ;)

Dziękujemy władzom miasta za zaangażowanie nas w to ważne wydarzenie i życzymy dalszych sukcesów!

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.