CPW | Rozpoczęcie kontroli dla ZDiK Tarnów.

Rozpoczęcie kontroli dla ZDiK Tarnów.

Mpk_tarnow
16.07.2021 15:24

Władze Tarnowa z początkiem lipca zdecydowały się podjąć współpracę z naszą Spółką.

Ze względu na trwającą pandemię okres ostatnich kilku miesięcy nie był łatwy zarówno dla podróżnych, jak i przewoźników. Limity dotyczące liczby pasażerów przewożonych w pojazdach komunikacji miejskiej, zmniejszenie liczby kursów lub nawet zawieszenie niektórych linii autobusowych – te okoliczności z pewnością nie były sprzyjające i często komplikowały życie, doprowadzając niekiedy do stresujących sytuacji.

Z ulgą przyjęliśmy więc decyzję o zmniejszeniu obostrzeń, która zapadała pod koniec maja. Zwiększona liczba pasażerów przełożyła się bezpośrednio na potrzebę wzmożenia kontroli biletowych… a w tym jak wiadomo najskuteczniejsza jest firma CPW. Do takiego wniosku doszły też władze Tarnowa i z początkiem lipca zdecydowały się podjąć współpracę z naszą Spółką. Umowa między CPW a Zarządem Dróg i Komunikacji w Tarnowie obowiązuje od początku lipca do końca roku i obejmuje kontrolę biletów oraz rekrutację pracowników.

Informacje dla pasażerów

Odwołania i skargi pasażerów rozpatruje Przewoźnik. Reklamacje od otrzymanego wezwania do zapłaty można składać w formie pisemnej na dzienniku podawczym ZDiK w Tarnowie, nie później niż w terminie do 3 miesięcy od dnia wystawienia mandatu.

Wpłat można dokonywać w kasach ZDiK w Tarnowie (ul. Brama Pilzneńska 3, ul. Krakowska 42) lub przelewem bankowym na nr konta: 39 1020 2892 0000 5102 0765 9503. Dane do przelewu to: ZDiK w Tarnowie, ul. Bernardyńska 24, 33-100 Tarnów.


Dziękujemy ZDiK za zaufanie, a Tarnowianom życzymy samych przyjemnych podróży – koniecznie z ważnym biletem!

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.