CPW | Nysa kolejnym miastem, w którym kontrole biletowe przeprowadzać będzie CP Windykacja!

Nysa kolejnym miastem, w którym kontrole biletowe przeprowadzać będzie CP Windykacja!

Mzk_nysa
18.06.2019 12:00

Współpraca z Miejskim Zakładem Komunikacji w Nysie rozpoczęła się 1 maja 2019 roku. Przewoźnik zdecydował się powierzyć naszej firmie wszystkie czynności związane z kontrolą biletów oraz windykacją należności.

Tego typu kompleksowe usługi świadczymy już z powodzeniem w Głogowie, Inowrocławiu, Lesznie, Nysie oraz Przemyślu.
Oprócz smartphona oraz przenośnej drukarki, kontrolerzy wyposażeni są także w czytnik kart miejskich – elektroniczne karty cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Nysy. Pasażerowie mają również możliwość zakupu biletu u kierowcy, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnych mPay i SkyCash.
MZK Nysa obsługuje 36 autobusów – oprócz autobusów liniowych są to także pojazdy wycieczkowe oraz gimbusy. Kursują one na 15 liniach w gminie Nysa oraz gminie Otmuchów. Ceny biletów jednorazowych normalnych to koszt od 2,40 zł do 4,00 zł, w zależności od strefy.

Informacje dla pasażerów
Opłata dodatkowa za brak biletu w autobusach Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie wynosi 250 zł, natomiast brak dokumentu uprawniającego do ulgi to koszt 200 zł. Kwoty te nie należą do najniższych - podlegają jednak obniżeniu do 84 zł w sytuacji, gdy pasażer ureguluje płatność w ciągu 7 dni.

Wpłaty i reklamacje przyjmowane są w Punkcie Monetia przy ul. Krzywoustego 23 (czynny pon-pt od godz. 7:30 do godz. 15:30). Odwołania przyjmujemy również drogą mailową pod adresem ugoda@cpwindykacja.pl lub telefonicznie pod nr:
  • 61 82 85 830 (czynne całodobowo)
  • 61 62 63 050

Wpłaty można również dokonać przelewem bankowym na nr: 21 1020 4027 0000 1102 1297 9961.
Dane do przelewu to:
CP Windykacja sp. z o.o.
ul. abpa Baraniaka 88B
61-131 Poznań

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.