CPW | Dni Otwarte w MPK Inowrocław z udziałem naszych kontrolerów!

Dni Otwarte w MPK Inowrocław z udziałem naszych kontrolerów!

Dscn2575__002_
22.10.2019 13:48

W związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu MPK w Inowrocławiu zorganizowało Dni Otwarte dla przedszkolaków. Wycieczki miały się odbywać od 16 do 20 września, ale ze względu na duże zainteresowanie, akcję przedłużono o kolejne 2 dni.

Podczas wizyty w Komunikacji na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Pierwszym punktem wycieczki była dyspozytornia, w której dzieci zobaczyły tablicę z wykazem autobusów kursujących w poszczególnych dniach oraz pojazdy znajdujące się w rezerwie. Następnie miały okazję odwiedzić halę warsztatu – tam pracownicy MPK odpowiadali na nurtujące pytania, zaprezentowali jak przebiega tankowanie, ładowanie oraz naprawa pojazdów. Przedszkolaki podróżowały także autobusem przemieszczając się po całym terenie Zakładu. Ostatnim przystankiem była myjnia - dzieci będąc wewnątrz pojazdu obserwowały przebieg mycia autobusu.


Aktywny udział w akcji mieli także nasi pracownicy, którzy przeprowadzili pokazową kontrolę biletów. Kontrolerki pomagały tym przedszkolakom, dla których samodzielne odbicie biletu było zbyt trudnym zadaniem. Młodzi pasażerowie, w nagrodę za okazanie biletów, otrzymali od kontrolerek odblaski, które pomogą dzieciom w bezpiecznym poruszaniu się po ulicach Inowrocławia.


Tego typu inicjatywy są dla maluchów ciekawym doświadczeniem i ważną lekcją. Dziękujemy MPK w Inowrocławiu za możliwość udziału w tym przedsięwzięciu i czekamy na więcej - również w pozostałych miastach, z którymi mamy okazję współpracować!

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.