CPW | Usprawniamy kontrolę biletów. Wprowadzamy… podpis elektroniczny!

Usprawniamy kontrolę biletów. Wprowadzamy… podpis elektroniczny!

Cpw
03.12.2021 16:15

Z wielką przyjemnością przedstawiamy nasze najnowsze rozwiązanie, jakim jest podpisywanie wezwania do zapłaty bezpośrednio na urządzeniu mobilnym – zarówno przez pasażera, jak i kontrolera biletów.

Co było impulsem do tych zmian?

Przede wszystkim przyświecało nam dobro i wygoda pasażerów. Dzięki funkcji podpisywania wezwań na urządzeniach mobilnych, kontrola biletów oraz wystawianie mandatów będzie przebiegała znacznie sprawniej. Kontrolerzy będą w stanie sprawdzić dokumenty przewozu większej liczby pasażerów w krótszym czasie, a jak dobrze wiemy - im bardziej efektywna kontrola biletów, tym wyższa jakość przewozów publicznych. Zwiększy się również bezpieczeństwo danych podróżnych – przy papierowym wezwaniu istnieje niewielkie ryzyko, że druk zawierający dane wrażliwe trafi w niepowołane ręce. Eliminujemy całkowicie to ryzyko właśnie poprzez wdrożenie elektronicznych wezwań do zapłaty. „Mandaty” podpisywane elektronicznie to również ulga dla pasażerów, którzy z jakiegoś powodu nie posiadają ważnego biletu, a dla których kontrola i nałożenie kary pieniężnej wiąże się ze stresem. Wystawienie wezwania będzie trwało zaledwie kilkadziesiąt sekund… a zaoszczędzony czas gapowicz może przeznaczyć np. na spłatę długu :)

Jednak na tym korzyści się nie kończą. Elektroniczny podpis naniesiony na wydruk „mandatu” jest trwały i przestaje być podatny na „wytarcie” co dotyczy tradycyjnych, ręcznych podpisów. Przekłada się to na zwiększenie skuteczności procesu windykacji. Co więcej, opłaty dodatkowe są dostępne dla windykacji CPW w całości w wersji elektronicznej, dzięki czemu nie ma potrzeby wysyłki papierowej dokumentacji do sądów, czy też na Policję. Nie zapominajmy również o olbrzymiej oszczędności papieru i pozytywnym wpływie na nasze środowisko!

To kolejne rozwiązanie, dzięki któremu wyróżniamy się na tle innych firm zajmujących się kontrolą biletów. Jesteśmy pewni, że docenią to zarówno pasażerowie, jak również przewoźnicy.

Czytaj także

Płock (nie) dla gapowiczów
Płock - Rozpoczęcie współpracy
Ponad 1000 złotych za jazdę bez biletu!
Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu i Firma CP Windykacja rozpoczynają współpracę!
Nysa kolejnym miastem, w którym kontrole biletowe przeprowadzać będzie CP Windykacja!
Trzykrotna jazda bez biletu to wykroczenie!
Inowrocław: nowa umowa, nowe rozwiązania
Wygrana w przetargu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie!
Co minutę wykonujemy gdzieś w Polsce kontrolę!
Film prezentacyjny – CPW!
Do miast kontrolowanych przez CPW dołącza Swarzędz!
Dni Otwarte w MPK Inowrocław z udziałem naszych kontrolerów!
Bohaterska postawa pana Marka z Głogowa!
Startujemy w Wałczu!
Sonar CPW - nowa funkcjonalność CPW
Agregat CPW broni dobrego imienia Komunikacji Miejskiej
Środki zabezpieczenia podczas kontroli biletów: koronawirus
Wyroki Sądów - szalbierstwa
Rozpoczęcie współpracy z MPK Zduńska Wola.
Interwencje służb podczas kontroli biletów w Inowrocławiu
CPW wystartowało w Świnoujściu!
Tramwaje wracają do Gorzowa!
Wyroki Sądu w Głogowie i Inowrocławiu, za jazdę bez biletu!
1 września – uczniowie wracają do szkół
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
Nowe sposoby weryfikacji adresów podczas kontroli biletów.
Wpis do Rejestru BIG – co oznacza dla dłużnika?
Życzenia Wielkanocne od CPW
Startujemy w Mławie!
Rozpoczęcie kontroli dla ZDiK Tarnów.
Gorzów Wielkopolski – jazda „na gapę” nie popłaca.
Życzenia bożonarodzeniowe od CPW
Rozpoczynamy współpracę z MZK Leszno!
Wystartowaliśmy w Sanoku!
Agresywny gapowicz pociągnięty do odpowiedzialności.
Wprowadzamy elektroniczne harmonogramy pracy!
Za nami wielki powrót do szkoły.
Uwaga - złodzieje!

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpw.miasta.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.