CPW | Nowe sposoby weryfikacji adresów podczas kontroli biletów.

Nowe sposoby weryfikacji adresów podczas kontroli biletów.

Dowo_d
25.11.2020 13:45

Coraz więcej dokumentów tożsamości nie zawiera adresu zameldowania – dotyczy to dowodów osobistych wydanych po 1 marca 2015 r., jak również nowego prawa jazdy.

Zmiany te mają służyć ochronie danych i pozwalają uniknąć kosztu wymiany dokumentów w przypadku zmiany adresu. Niestety, wprowadzenie nowych wzorów niesie za sobą również negatywne skutki, które możemy odczuć np. podczas wizyt w urzędach lub na poczcie. Dokument z adresem może być również wymagany przy kontaktach z notariuszem bądź przy zawieraniu umów.

Konsekwencje dotyczą również transportu publicznego. Przez brak adresu w dokumentach trudniej weryfikować dane pasażerów przy wypisywaniu opłat dodatkowych, a co za tym idzie egzekwować opłacanie „mandatów” przez gapowiczów.

Na szczęście, Spółka CPW opracowała już kilka skutecznych metod rozwiązania tego problemu i żadna osoba jadąca bez biletu nie może czuć się bezkarna. Wszyscy nasi kontrolerzy przechodzą cykliczne szkolenia z zakresu efektywnego pozyskiwania danych pasażerskich – potrafią dzięki temu przeprowadzić weryfikację adresu zamieszkania niemal każdej osoby. Naszym pracownikom we wszystkim pomaga innowacyjny system informatyczny, który wskazuje poprawność wprowadzanych informacji.

Te usprawnienia pozwalają nam spełniać najważniejsze zadanie, jakim jest podwyższanie jakości przewozów publicznych!

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.