CPW | Wpis do Rejestru BIG – co oznacza dla dłużnika?

Wpis do Rejestru BIG – co oznacza dla dłużnika?

Big
09.12.2020 14:00

Mimo ogromu pracy i zaangażowania wielu osób - w tym pracowników komunikacji miejskich oraz firm sprawujących kontrolę biletów - zjawisko jazdy „na gapę” nadal występuje. CPW nieustannie jednak działa i stale opracowuje nowe rozwiązania, które sukcesywnie zmniejszają skalę tego problemu. Jednym z nich jest wpis do Rejestru Dłużników Biura Informacji Gospodarczej.

Większość pasażerów jadących bez biletów podejmuje słuszną decyzję o niezwłocznym uregulowaniu długu. Wobec pozostałych osób Spółka musi podjąć dodatkowe działania i zaangażować w tym celu dział windykacji. Na bazie naszych doświadczeń opracowaliśmy wysyłkę wezwań do zapłaty, która pozwala na szybkie i skuteczne „przypomnienie” gapowiczom o nieopłaconej należności. Kiedy pisma nie przynoszą pożądanego skutku, wdrażamy kolejny etap, jakim jest wpisanie dłużników do rejestru BIG. Dla gapowicza będzie się to wiązać z problemami, m.in. przy próbie uzyskania pożyczki, kredytu czy też podczas starania się o zakup w ratach. Jak można rozwiązać ten kłopot? Wystarczy spłacić zadłużenie względem CPW… i oczywiście pamiętać o tym, by w przyszłości zawsze posiadać ważny dokument przewozu.

Współpraca z BIG daje wymierne efekty i przekłada się na wzrost sprzedaży biletów w miastach, w których prowadzimy kontrole biletowe. Dzięki temu przewoźnicy mogą przeznaczyć środki na inwestycje, co wpływa pozytywnie na komfort i bezpieczeństwo przejazdów publicznych.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.