CPW | Środki zabezpieczenia podczas kontroli biletów: koronawirus

Środki zabezpieczenia podczas kontroli biletów: koronawirus

Covid_cpw
20.04.2020 11:50

W związku z panującą pandemią koronawirusa (SARS-Cov-2) pragniemy uspokoić pasażerów, którzy korzystają z transportu publicznego i mogliby mieć obawy o swoje zdrowie.

Jako firma przeprowadzająca kontrole w wielu miastach w Polsce, zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na nas w obecnej sytuacji. Działamy więc na wiele sposobów, żeby zadbać o bezpieczeństwo naszych pasażerów oraz kontrolerów i zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

We wszystkich miastach, w których działamy, zapewniliśmy wszelkie niezbędne środki ochrony podczas przeprowadzania kontroli biletów. Od początku pojawienia się pandemii, nasi kontrolerzy są zaopatrywani w żele antybakteryjne i rękawiczki. Na bieżąco dostarczamy zapas tych artykułów, dzięki czemu rękawiczki są regularnie wymieniane, natomiast żele są używane przed każdą kontrolą biletów. Rewizorzy dezynfekują także cały sprzęt, z którego korzystają: telefony, drukarki termiczne i sprawdzarki.

Mimo że obowiązek używania maseczek ochronnych wszedł w życie w miniony czwartek, nasi rewizorzy korzystają z tych środków ochrony już od okresu przedświątecznego. Braki w hurtowniach nie stanowiły dla nas problemu – przekazaliśmy rewizorom maseczki wielokrotnego użytku ze zmiennym wkładem filtracyjnym.

Zapewniamy, że wszyscy kontrolerzy pracujący w naszej firmie to osoby zdrowe, które w czasie wykonywania obowiązków służbowych dbają również o pasażerów. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja wkrótce wróci do normy - życzymy naszym pasażerom oraz ich bliskim dużo zdrowia i pogody ducha.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Chcesz złożyć reklamację? Odwołać się od otrzymanej opłaty dodatkowej? Napisz do Biura Obsługi Klienta.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kontakt handlowy

Niezależnie od tego, czy Twój problem jest duży czy mały, jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Opisz nam w paru słowach czego szukasz, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie

* pole wymagane

Mail

info@cpwindykacja.pl

Phone
  • zapytania handlowe:
  • 61 62 63 050
Marker
  • CPW
  • Centrala
  • ul. Abpa Baraniaka 88B
  • 61-131 Poznań

© CPW Kontakt z CPW Sp. z o.o. w zakresie danych osobowych

Wszelkie prawa do strony internetowej CPW sp. z o.o., w tym do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (w szczególności informacje, teksty, zdjęcia, materiały filmowe,  graficzne) przysługują CPW lub spółkom z nią powiązanym. Zawartość zamieszczona na stronie internetowej chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pobieranie oraz drukowanie całej strony lub jej fragmentów  jest dozwolone wyłącznie dla osobistego użytku, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych. Bez uprzedniej pisemnej zgody CPW sp. z o.o., materiały zamieszczone na stronie internetowej  nie mogą być w celach komercyjnych kopiowane w całości lub części, transmitowane elektronicznie lub w inny sposób modyfikowane lub wykorzystane. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany w każdym czasie danych i informacji znajdujących się na niniejszej stronie internetowej, bez wcześniejszego uprzedzenia osób korzystających z tej strony.

Niniejsza strona może zawierać również połączenia (linki) lub odsyłacze do innych internetowych stron. CPW sp. z o.o.,  nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tych stron i szkody mogące powstać wskutek ich używania. Każdy użytkownik niniejszej strony, łączy się za jej pośrednictwem z innymi stronami wyłącznie na własną odpowiedzialność.